Destek

ANINDA HAVALE İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

ANINDA HAVALE İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Wonodds Para Yatırma sayfasından ‘Anında Havale’ butonuna tıkladıktan sonra yatırmak istediğiniz bankayı seçiniz ve ‘Para Yatır’ butonuna tıklayınız.
Aracı firmadaki banka ve limit durumlarına bağlı olarak yatırmak istediğiniz tutar mevcut olmayabilir bundan dolayı lütfen miktarlardan size en uygun olanını seçerek işleminize devam ediniz.

2. Bankanızın İnternet Bankacılığı müşteri bilgilerinizi girerek ‘GİRİŞ YAP’ butonuna tıklayınız.
Önemli Not: Sisteme girdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak (SSL) şifrelenmektedir. Bilgileriniz hiçbir şekilde, 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

3. Bankanıza kayıtlı olan cep telefonunuza gelen SMS kodunu giriniz ve ‘DEVAM ET’ Butonuna tıklayınız.

4. Yatırım yapmak istediğiniz hesabınızı seçerek ‘Devam Et’ Butonuna tıklayınız.

5. Sayfada işlem onayını görene kadar bekleyiniz. İşleminiz onaylandıktan sonra paranız hesabınıza aktarılacaktır.


- Wonodds Canlı Destek üzerinden Anında Havale para yatırma ve çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

ANINDA QR KOD İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

ANINDA QR KOD İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Wonodds Para Yatırma sayfasından ‘Anında QR Kod’ butonuna tıkladıktan sonra QR işlemini yapmak istediğiniz bankayı seçerek ‘DEVAM ET’ butonuna tıklayınız.

2. İnternet bankacılığı işleminizde kullandığınız Cep Telefon Numaranızı, TC Kimlik Numaranızı ve
Şifrenizi giriniz ve ‘DEVAM ET’ butonuna tıklayınız. Önemli Not: Sisteme girdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak (SSL) şifrelenmektedir. Bilgileriniz hiçbir şekilde, 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

3. Cep Telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi girin ve ‘DEVAM ET’ butonuna tıklayınız.

4. Para yatırmak istediğiniz hesabı seçiniz ve ‘DEVAM ET’ butonuna tıklayınız.

5. Para yatırma işleminiz tamamlandı. İşleminizin yoğunluğa göre 5 ile 15 dakika içinde tamamlanarak, paranız hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.


- Wonodds Canlı Destek üzerinden QR Kod para yatırma ve çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

BİTCOİN - KRİPTO PARA İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

BİTCOİN - KRİPTO PARA İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Wonodds Para Yatırma sayfasından ‘Bitcoin’ butonuna tıkladıktan sonra yatırmak istediğiniz tutarı giriniz veya seçiniz ve ‘Para Yatır’ butonuna tıklayınız.

2. Yatırım yapmak istediğiniz Kripto Para Yöntemini seçiniz. Bitcoin - Bitcoin Cash - Ethereum - Ripple - Litecoin - Doge Coin veya Tether ile para yatırabilirsiniz.

3. Ekranda transferi yapmanız gereken Adres ve Miktar çıkacaktır, kendi kripto para hesabınızdan ekranda çıkan adrese transferi yapınız ve daha sonra ‘Devam Et’ butonuna tıklayınız.

4. Teşekkürler, ödeme talebiniz alındı. Ödemeniz gerekli onayları aldıktan sonra paranız hesabınıza aktarılacaktır.


- Wonodds Canlı Destek üzerinden Kripto Para ile para yatırma ve çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

ECOPAYZ İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

ECOPAYZ İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Ecopayz hesabınız yoksa öncelikle Ecopayz uygulamasını akıllı cihazınıza yükleyerek veya Ecopayz Türkçe sayfasından www.ecopayz.com/tr ücretsiz Ecopayz hesabı açınız. Lütfen tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak giriniz.

Ecopayz IOS uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız: Iphone/Ipad

Ecopayz Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız: Samsun/Huawei/Vestel ve tüm android akıllı telefonlar için uyumludur

2. Ecopayz hesabınıza para yatırınız. Kredi kartınızı veya Banka kartınızı kullanarak Ecopayz hesabınıza hızlı ve kolayca para yatırabilirsiniz.

3. Daha sonra Wonodds ‘Para Yatırma’ sayfasında Ecopayz butonuna tıklayıp yatırmak istediğiniz tutarı girdikten sonra ‘Para Yatır’ butonuna tıklayınız.

4. Ecopayz giriş bilgileriniz ile Ecopayz hesabınıza giriş yapınız ve para transferinizi tamamlayınız. Paranız Wonodds hesabınıza aktarılacaktır.


- Ecocard para çekme fonksiyonunu kullanmak istiyorsanız.Silver üyelik statüsüne çıkmanız gerekmektedir. Kimlik fatura ve adres onayınızı gerçekleştirerek 24 saat içerisinde silver üyeliğiniz aktif edilir.
- Ecocard üzerinden kredi kartı ile anında para yatırma işlemi yapabilir, Banka havalesi ile çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
- Ecocard kredi karti para yatırma komisyonu %2.9 dur.
- Banka hesabınıza para çekme işlem ücreti sabit 10tl dir.
- Wonodds Canlı Destek üzerinden Ecopayz para yatırma ve çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

JETON İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

JETON İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Jeton hesabınız yoksa öncelikle Jeton sitesine girerek bir Jeton hesabı açınız. Lütfen güncel cep telefonunuzu giriniz. Sms doğrulaması yapılacaktır.

2. Daha sonra Jeton cüzdanınıza para yüklemeniz gerekmektedir. Jeton hesabınızda ‘Para Yatırma’ ya girerek istediğiniz yöntemle para yükleyin.

3. Jeton cüzdanınıza para yükledikten sonra, Wonodds Para Yatırma sayfasına girerek Jeton’a tıklayınız. Yatırmak istediğiniz miktarı girdikten sonra Para Yatır butonuna tıklayıp onaylayınız.

4. Açılan ekranda Jeton Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız.

5. Daha sonra Para Yatıracağınız hesabı seçerek Hemen Para Yükle butonuna tıklayarak Para Yatırma işleminizi tamamlayın.


- Wonodds Canlı Destek üzerinden Jeton hesap açımı ve para yatırma çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

JET HAVALE İLE PARA YATIRIMI NASIL YAPILIR?

Jet Havale yöntemi ile 7 gün 24 saat işlem ücreti ödemeden 500 TL - 5.000 TL tutarları arasındaki yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Havale ile para yatırımı için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz;

1. Wonodds hesabınıza giriş yapın ve para yatır seçeneklerinden “Jet Havale” yöntemini seçin.

2. İşlem yapmak istediğiniz bankayı ve yatırmak istediğiniz tutarı girin ve “Para Yatır” butonuna basın

***Aracı firmadaki banka ve limit durumlarına bağlı olarak yatırmak istediğiniz tutar mevcut olmayabilir. Bu durumda lütfen ekranda beliren miktarlardan size en uygun olanını seçerek işleminize devam ediniz. Yatırım talebiniz alınarak en kısa sürede sonuçlanacaktır. Tüm sorularınız için 7 gün 24 saat sitemizde yer alan Canlı Yardım üzerinden bize yazabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE NASIL PARA YATIRILIR?

Kredi Kartı yöntemi ile 7 gün 24 saat işlem ücreti ödemeden Visa, Mastercard, Maestro ve Bankamatik Kartı ile 55 TL - 3.000 TL tutarları arasındaki yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile para yatırımı için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz;

1. Wonodds hesabınıza giriş yapın ve para yatır seçeneklerinden “Kredi Kartı” yöntemini seçin.

2. Yatırmak istediğiniz tutarı girin ve Kredi Kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Para Yatır” butonuna basın

Yatırım talebiniz alınarak en kısa sürede sonuçlanacaktır. Tüm sorularınız için 7 gün 24 saat sitemizde yer alan Canlı Yardım üzerinden bize yazabilirsiniz.

PAPARA İLE PARA YATIR - VİDEOLU ANLATIM

PAPARA İLE PARA YATIR - GÖRSELLİ ANLATIM

1. Papara hesabınız yoksa öncelikle Papara uygulamasını akıllı cihazınıza yükleyerek veya www.papara.com adresinden bir Papara hesabı açınız. Lütfen güncel cep telefonunuzu ve doğru bilgilerinizi giriniz. Sms doğrulaması yapılacaktır.

PAPARA IOS uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız: Iphone/Ipad

PAPARA Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız: Samsun/Huawei/Vestel ve tüm android akıllıa telefonlar için

2. Papara hesabınızda yüksek miktarlı işlemler yapmak için ve hesabı tam kullanabilmek için Papara hesabında Onaylı Hesaba geçmeniz gerekmektedir.

3. Papara hesabınızda ‘ONAYLI HESABA GEÇ’ butonuna tıkladıktan sonra kimlik bilgilerinizi girerek onaylı hesaba geçme işlemini tamamlayınız.

4. PAPARA hesabınıza Para yükleyiniz. Banka hesabınızdan, ATM’den veya Anlaşmalı Noktadan para yükleyebilirsiniz.

5. Daha sonra Wonodds ‘Para Yatırma’ sayfasında ‘Papara’ butonuna tıklayıp yatırmak istediğiniz tutarı girdikten sonra ‘Para Yatır’ butonuna tıklayınız ve işleminizi onaylayınız.

6. Açılan formu bilgilerinizi eksiksiz ve güncel telefon numaranızı girerek doldurunuz.

7. Talebiniz işlem sırasına alınacaktır, lütfen sayfayı kapatmayın ve bekleyiniz. Kısa bir süre sonra işlemi yapacağınız PAPARA hesap bilgileri ekranda çıkacaktır.

8. Ekranda açılan PAPARA hesap bilgilerine, PAPARA hesabınızdan para gönderme işleminiz yapınız.

9. Papara uygulaması üzerinden veya papara sitesine (www.papara.com) girerek ‘Para Gönder’ tıkladıktan sonra Papara Numarasına seçiniz ve size Wonodds Papara formunda verilen Papara Numarasına para gönderme işleminizi yapınız.

10. Wonodds PAPARA para yatırma sayfasında PAPARA formunu geri dönünüz ve ‘İşlemi Tamamladım’ butonuna tıklayınız.

11. Lütfen bekleyin, işleminiz kontrol edilecektir ve en kısa zamanda sonuçlandırılacaktır, işlem sonucunu görene kadar sayfayı kapatmayanız.


- Wonodds Canlı Destek üzerinden Papara para yatırma ve çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

AKBANK

AKBANK Internet şubeniz veya Cep Şubeniz üzerinden kolay bir şekilde Cep telefonunuza para gönderme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Cebe Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet Şubeniz (Akbank Direkt) Üzerinden Gönderme:

1-) "Cep Telefonuna Para Gönder" işlemi ile para göndermek istediğiniz kişinin yalnızca cep telefonu numarasıyla kolayca para gönderebilirsiniz.

2-) İşleminizi gerçekleştirebilmeniz için alıcının cep tel numarasını ve göndereceğiniz tutarı girmeniz yeterlidir.

3-) Alıcının cep telefonuna ulaşan şifre ile sitemiz üzerinden Hesap Sekmesi, Ödeme yöntemleri bölümünde bulunan formu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM Üzerinden Gönderme:

1-) Neo kartınız ile Banka ATM sine giriş yapınız.

2-) Ana menüden “Para transferleri “ seçeneğini seçiniz, ardından CEBE havale seçeneğini seçiniz.

3-) Alıcı kişinin Cep telefon numarası ve TC kimlik numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı giriniz.

4-) Alıcının cep telefonuna ulaşan şifre ile sitemiz üzerinden Hesap Sekmesi, Ödeme yöntemleri bölümünde bulunan formu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Şubesi Üzerinden Gönderme:

1-) ATM` ye seçeneğine tıklamanızın ardından alıcı kişinin cep telefonu, tutarı, ve neo kart şifrenizi girerek devam seçeneğine tıklayınız.

2-) Girdiğiniz bilgileri onayladıktan sonra telefonunuza gönderilecek olan mesajın içerisinde değişiklik yapmadan gönder`e bastığınızda işleminiz gerçekleştirilecektir.

*Akbank Cebe havale maksimum gönderim limiti: İnternet şubeniz üzerinden maks. 1000TL, ATM üzerinden maks. 300TL dir.

*İnternet Şubeniz üzerinden işlem masrafı 1.5 TL dir.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

DENİZBANK

Denizbank Fastpay ile Sms , İnternet bankacılığı, Fast pay uygulaması ve ATM üzerinden Cep telefonuna para gönderim islemi yapabilirsiniz.

DENİZBANK MÜŞTERİSİ OLAN VEYA OLMAYAN HERKES DENİZBANK ATM’DEN KARTLI VEYA KARTSIZ OLARAK İSTEDİĞİ KİŞİYE 7/24 PARA GÖNDEREBİLİR

Denizbank Cebe Para Gönderme İşleme Nasıl Yapılır?

SMS Üzerinden Cebe Para Gönderme:

1-) Oncelikle Fastpay SMS e kayit olmalisiniz. FastPay SMS uygulamasına kayıt olmak için 3280’e TC kimlik No. bilginiz ile uygulama için belirleyeceğiniz 6 rakamlı PIN’i göndererek kayıt olabilirsiniz.  Örn. (FAST KAYIT 34651526878 123456)

2-) İşlem tamamlandıktan sonra cep telefonunuza gelen mesajı okuduktan sonra “FAST ONAY” yazıp 3280’e göndererek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

3-) Kayıt işlemini tamamladıktan sonra cep telefonunuza gelen parayı fastPay SMS uygulaması üzerinde aktive etmek için cep telefonunuza “FAST AKTIVE PIN [Gönderen GSM] [Tutar] [SMS Şifresi]”  bilgilerinizi yazıp 3280’e gönderebilirsiniz. Örn. (FAST AKTIVE 123456 5321234567 100 111111)

4-) FastPay SMS üzerinden dilediğiniz kişiye 7/24 para gönderebilirsiniz. fastPay SMS üzerinden para göndermek için “FAST GONDER [PIN] [Tutar] [Alıcı GSM]” bilgilerini yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Örn. (FAST GONDER 123456 100 5329876543)

İnternet Bankacılığı Üzerinden Para Gönderme:

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’nda Transferler menüsünden fastPay Transfer menüsüne ulaşabilirsiniz.

1-) FastPay Transfer menüsü üzerinden, istediğiniz hesabınızdan dilediğiniz cep telefonuna para transfer edebilirsiniz. Hesabınızı seçtikten ve alıcının 10 haneli cep telefonu ve tutar bilgisini girdikten sonra para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2-) Şifre Gönder menüsünden daha önce para gönderdiğiniz kişiye SMS şifresini kaybetmesi durumunda yeniden aynı transfer için SMS gönderebilirsiniz

Fastpay Mobile Uygulama ile Gönderme:

FastPay uygulamasını iPhone için App Store; Android için Google Play Store, İndiroid Market ve KVK Market’ten indirebilirsiniz.

Cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan 10 haneli olarak girerek daha önceden kayıt işlemi yapmadıysanız daha sonraki girişlerinizde kullanmanız için PIN kodunuzu (PIN kodunuz 6 rakamdan oluşmalıdır), TCKN numaranızı ve ilgili alanlara girdikten sonra "KAYIT OL" butonuna basarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

1-) Para gonder menusu altinda Tutar bilgisini ve para göndereceğiniz cep telefonu bilgisini girdikten sonra gönder butonuna basıldığında “0(5XX) XXX XX XX numaralı telefona XX TL gönderilecektir. Gönderme işlemini onaylıyor musunuz?” uyarısı çıkar. Onay verdikten sonra işlem gerçekleştirilir ve sonuç ekranı görüntülenir.

2- ) Para gönderdiğiniz kişinin cep telefonuna SMS gönderilerek bilgilendirilir. Alici kisi cep telefonuna ulasan sifre ile sitemiz Hesap Sekmesi – Ödeme Yöntemleri bölümünden formu doldurarak yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM Üzerinden Para Gönderme:

DenizBank ATM’lerinden kartsız işlem yapmak için Giriş tuşuna basarak fastPay İşlemleri menüsünü seçebilirsiniz. İstediğiniz kişiye para göndermek için ATM adımları aşağıdaki gibidir;

1-) ‘’Giriş’’ tuşuna basınız.

2-) ‘’fastPay” menüsünü seçiniz.

3-) TCKN bilginizi girip “Devam” tuşuna basınız.

4-) Doğum tarihinizi GG/AA/YYYY şeklinde giriniz.

5-) ‘’Gönderen cep telefonu’’ bilgisine kendi numaranızı giriniz.

6-) Para transferi yapılacak GSM numarasını giriniz.

7-) Göndermek istediğiniz tutarı 10 TL ve katları olarak giriş yuvasına yerleştiriniz.

8-) Onay butonuna bastıktan sonra para transferiniz gerçekleşecektir.

9-) Alici Cep telefonuna islem ile ilgili sifre gonderilecektir. Alici Cep telefonuna ulasan bu sifre ile sitemiz Hesap Sekmesi – Odeme Yontemleri bolumunden yatirma isleminizi gerceklestirebilirsiniz.

*FastPay Uygulama ve fastPay SMS üzerinden tek seferde para gönderme limiti 490 TL, günlük toplam para gönderme limiti ise 1990 TL’dir.

*FastPay üzerinden gerçekleştirilen kişiden kişiye para transferleri  1 TL olarak ücretlendirilir.

GARANTİ BANKASI

GARANTİ Cepbank ile para göndermek artık çok kolay!
Garanti Bankası'nda kendinize ait hesabınız mı var? O zaman GARANTİ CEP BANK işlemi yapabilmek için hazırsınız.

Garanti Bankası CepBank İşlemi Nasıl Yapılır?

1-)  Garanti İnternet Şubesi'nden Tanımlama :İnternet hesabınıza giriş yaptıktan sonra CepBank menüsü altında CepBank Tanımlamayı seçiniz.

2-)  Para göndermek istediğiniz cep numarasını (kendi numaranız) yazıp bir boşluk bırakın, tutarı yazarak tekrar boşluk bırakın, CepBank şifrenizi ekleyerek cep telefonunuzdan 3333'e kısa mesaj (SMS) olarak yollayın.

3-) SMS gönderdiğinizde kendi cep telefonunuza Adınızı, Soyadızı ve işlem şifresini içeren bir mesaj gelecektir.

4-) Garanti ŞİMDİ YATIR kısmından telefonunuza gelen işlem şifresini ve telefon numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız.

Buraya tıklayarak garanti bankası cebe para gönderme kısmına ulaşabilir, kendi cebinize para gönderme işleminizi yapabilirsiniz.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

İNG BANKASI

İNG Bankası ile ParaMara Uygulamasını kullanarak Cebe havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ParaMara Uygulaması ile Cebe Havale:

1-) Öncelikle ParaMara uygulamasını App Store, Google Play Store veya Windows Store’dan “Paramara” yazarak ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indiriniz. Bununla uğraşmak istemiyorsanız, PARAMARA yazıp 2205’e gönderiniz, indirme linki cep telefonunuza gelecektir.

2-) Eğer ING Bank müşterisi iseniz; T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra 4 haneli şifrenizi belirleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ING Bank müşterisi değilseniz, yine T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra 4 haneli şifrenizi belirleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

3-) ParaMara uygulamasında “Para Gönder” menüsünden “Cep No.”yu seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra rehberinizdeki kayıtlı bir telefona ya da yeni bir numaraya gönderim yapabilirsiniz.

4-) Buraya tıklayarak İNG bankası ParaMara sayfasina ulaşabilirsiniz

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

KUVEYT TÜRK

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasını kullanarak Cebe havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile Cebe Havale:

1-) Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması indirilir.

2-) Para Transferleri menüsünün altında yer alan GSM Numarasına menüsü seçillir.

3-) Cep numarası yazılarak para transferi işlemi gerçekleştirilir.

4-) 48 saat içerisinde çekilmeyen veya alıcının gerekli bilgileri yanlış girmesi durumunda tutar, gönderen kişinin hesabına iade edilir.

Önemli Notlar:

1-) Cep telefonuna para gönderme özelliği sadece Kuveyt Bank bireysel müşteriler tarafından kullanılabilmektedir.

2-) Cepe para gönder işlem limitleri gönderen ve alıcı için, günlük 500 TL, aylık 5.000 TL'dir.

3-) Bu hizmet yalnızca Mobil Şube'den verilmektedir.

4-) Para gönderimi yalnızca Türk Lirası cinsinden, 10 TL ve katları olacak şekilde yapılabilmektedir.

5-) Gönderen kişi, İşlemlerim menüsünden, yaptığı para transferlerini görüntüleyebilir ve alıcı tarafından çekilmeyen tutarları iptal edebilir. İptal edilen tutarlar göndericinin hesabına iade edilecektir.

6-) Buraya tıklayarak Kuveyt Türk bankası cebe para gönderme kısmına ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

PTT BANK

PttBank CepBank İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet Bankacılığından:

1-) Size en yakın PTT Ofisinden Interaktif Posta Çeki hesabı açtırınız.

2-) https://ptt.gov.tr/ptt/ adresine giriş yapınız.

3-) Sağ üst köşedeki online işlemleri kısmından Interaktift Posta çeki kısmını seçiniz.

4-) Müşteri numaranız ya da TC Kimlik numaranız ile PTT İnteraktif hesabınıza giriş yapınız. (Site güvenliğiniz dolayı cep telefonunuza tek kullanımlık SMS giriş şifresi gönderilecek. Bu şifre ile giriş yaptıktan sonra PTT Interakfit Posta çeki hesabınız girişinizi gercekleştirmiş olacaksınız. ).

5-) Menü kısmından para transferleri menüsünden mobil havale seçeneğini seçiniz.

6-) Göndereceğiniz tutarı giriniz.

7-) Kendi telefon numaranızı giriniz.

8-) Devam kısmına basınız.

9-) Onay sayfasından bilgileri kontrol ederek onaylayınız.

10-)Telefonunuzda 6 haneli PTT Mobil havale şifreniz gonderilicektir. Şifreniz ile Wonodds para yatırma kısmından PTT Cepbank para yatırma talebinizi yapabilirsiniz.

ATM üzerinden:

PTT ATM LERİNDEN KARTSIZ İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.

1-) Yakınınızdaki PTT ATM sine gidin.

2-) ATM üzerinden Hesaba para yatırmayı seçin.

3-) TC kimlik numaranızı giriniz.

4-) Telefon numaranızı giriniz.

5-) Hesap numaranızı giriniz.

6-) Ödeme seçeneklerinden DİĞER seçeneğini seçiniz.

7-) Yatırmak istediğiniz tutarı bankamatik para alma bölmesine yerleştirin

8-) Yatırdığınız tutarı onaylayarak işlemi gerçekleştirin.

9-) Cep telefonunuza 6 haneli mobil havale şifrenizi sms gonderilicektir PTT sms şifreniz ile cepbank para yatırma işleminizi Wonodds para yatırma PTT CEPBANK Kısmından hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.


Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

QNB FİNANS BANK

QNB Finans Bankası Mobil Şube ile Cebe Havale:

1-) QNB Finans Bankası Mobil Şube uygulaması indirilir. Bankacılık işlemlerinizi telefonunuza uygulama yüklemeden gerçekleştirmek istiyorsanız veya telefonunuzun işletim sistemine uygun mobil bankacılık uygulamamız bulunmuyorsa cep.qnbfinansbank.com adresinden Cep Şubesini kullanabilirsiniz.

2-) Cep Şubesi Para Transferleri > Cep Telefonuna adımından para göndermek istediğiniz cep telefonu numarasını tuşladıktan veya Cep Şubesi üzerinden rehberinize ulaşarak seçtikten sonra, göndermek istediğiniz tutarı girerek kolayca para transferi yapabilirsiniz.

Önemli Notlar:

1-) Cep Telefonuna Para Transferi, işlem başına QNB Finans Bankası tarafından 2 TL olarak ücretlendirilmektedir.

2-) Cep Telefonuna Para Transferi ile 10 TL ve katları olarak günlük 1000 TL'ye kadar 7 gün 24 saat para transferi yapılabilir.

3-) Buraya tıklayarak QNB Finans bankası cebe para gönderme kısmına ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

ŞEKER BANKASI

Şeker Bankası CepBank İşlemi Nasıl Yapılır?

1-) Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz.

2-) Alıcıysanız, Bankamız tarafından telefonunuza gelen SMS şifresi ile dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.

3-) Gönderilen tutar, gönderici tarafından alıcıya ayrıca bildirilmelidir.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

TEB BANKASI

Teb Bankası CepBank İşlemi Nasıl Yapılır?

1-) CEPTETEBli olmak için önce “buraya” tıklayınız. Ya da CEPTETEB mobil uygulamasını indirir ve “Hemen Başvur”a tıklayınız.

2-) Mobil uygulamadan cepbank menüsüne giriş yapınız.

3-) Yatırmak istediğiniz tutarı giriniz.

4-) Yatırmak istediğiniz tutar en az 20TL ve 10TL katları olmalıdır.

5-) İşleminizi gerçekleştirebilmeniz için alıcının cep tel numarasını, kendi cep telefon numarınızı ve doğum tarihinizi ceptep talep formunda belirtmeniz yeterlidir.

6-) Alıcının cep telefonuna ulaşan şifre ile sitemiz üzerinden Hesap Sekmesi, Ödeme yöntemleri bölümünde bulunan formu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

İş Bankası'nda kendinize ait hesabınız mı var? O zaman İş Bankası Cebe Havale işlemi yapabilmek için hazırsınız.

İş Bankası Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet Şubesi Üzerinden Cebe Havale:

1-) İnternet şubeniz üzerinden Havale bölümüne giriş yapınız.

2-) CEBE havale seçeneğini seçiniz.

3-) Alıcı kimlik numarası, alıcı telefon numarası ve tutarı girerek gönderim işleminizi tamamlayınız.

Buraya tıklayarak İşbankası İşcep internet sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bankamatik Üzerinden Cebe Havale:

1-) Hesap sekmesi üzerinden Para transferleri menüsüne giriş yapınız.

2-) CEBE havale seceneğini seçiniz.

3-) Alıcı kimlik numarası, alıcı telefon numarası ve tutarı girerek gönderim işleminizi tamamlayınız.

*İşbankası CEBE havale maksimum gönderim limiti günlük 1.000TL dir.

*İşlem masrafları: İnternet Şubeniz cep şubeniz üzerinden cepbank işlem ücreti 1 TL dir. Bankamatik üzerinden Cebe havale işlem ücreti 4,5 TL dir.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

YAPI KREDİ

Yapı kredi ile Cep şubeniz veya Internet şubeniz üzerinden Cebe havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

YAPIKREDİ Cebe havale ile para transferi yapmak için:

1-) İnternet ya da Mobil Şube’ye girip Para Transferleri - Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı giriniz.

2-) Alıcı kişi cep telefonuna ulaşan şifre ile Wonodds Yapıkredi şimdi yatır kısmından para yatırma işleminizi kolay bir şekilde yapabilirişniz gerçekleştirebilirsiniz.

**Yapı kredi ile Günlük maks. gönderim limiti 1000TL dir.
**Yapı Kredi Cebe havale işlem masrafı 1 TL dir.

Buraya tıklayarak Yapıkredi cebe havale kısmına ulaşabilir işleminzi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Buraya tıklayarak mobil YapıKredi şubenizi telefonunuza yükleyebilirisiniz.

Wonodds Canlı desteğe bağlanabilir, para yatırma işlemleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.